You cannot copy content of this page

Наш земляк Вадим Синжерецький змагається за першість у рейтингу підприємців, які впливають на розвиток індустрії та суспільства

Популярний український сайт bit.ua визначає кращих фахівців та бізнесменів, які створюють та втілюють диджитал-інновації і розвивають Україну завдяки технологіям. Для цього працівники Інтернет-медіа сформували рейтинг «TechDrivers» зі 100 людей. Серед них – і виходець із села Ясна Поляна, 28-річний Вадим Синжерецький. Наш земляк змагається за перемогу в номінації «tech_бізнес». Яким чином проголосувати за підприємця – читайте далі.

До 24 травня читачі bit.ua разом із суддями-експертами обирають найкращих людей, які просувають технологічний розвиток України у бізнесі, державному секторі, суспільстві та світі. Рейтинг поділений на чотири номінації, у кожній з яких змагається по 25 учасників. Переможці визначаються таким чином:

– 50% успіху в рейтингу залежить від голосування читачів, яке відбувається на сайті bit.ua. Кожен охочий може взяти участь у голосуванні та підтримати бажаного представника у номінаціях. Віддати свій голос можна до 24 травня!

– ще 50% – на основі експертної оцінки журі.

Вадим Синжерецький є співзасновником і генеральним директором онлайн-платформи BUKI, яка з’єднує  репетиторів різних предметів і учнів по усьому світу. Бізнес-проєкт почав функціонувати у серпні 2014 року. Нині це найбільший ресурс в Україні та один із найбільших сервісів для викладачів у Польщі, Нігерії, Казахстані, Іспанії та Мексиці.

Наш земляк станом на 13 травня має понад 100 голосів та входить до трійки лідерів у своїй номінації. Оголошення переможців рейтингу «TechDrivers» відбудеться 1 червня.

– Мені неймовірно приємно, що видання включило мене до такого крутого рейтингу та перебуваю серед топових фахівців і кращих технологічних підприємців України, – зазначає Вадим. – Ідея створення  BUKI з’явилася під час навчання в університеті, коли ми з друзями не могли знайти хорошої платформи для викладання і пошуку нових учнів. Сервіс так і розпочав своє існування в стінах гуртожитку № 8  Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Нині наші центральні офіси знаходяться в Києві і Талліні, а я особисто відповідаю за стратегічний розвиток та ріст компанії, побудову сильної команди та запуски на нових  ринках. Тому досить часто доводиться їздити за кордон, зокрема до початку пандемії побував у Німеччині, Швейцарії, Польщі та США.

Вадим Синжерецький також розповів, що любить спорт, подорожі та нові місця і не відпускає свого ще шкільного захоплення наукою.

– Фізика назавжди в моєму серці, – каже Вадим. – Щодо подорожей, то тут я маю два особливих місця сили – Париж і Нью-Йорк. Це два абсолютно протилежних за атомосферою міста, які синхронно уживаються в мені та однаково сильно надихають працювати над собою. Часто буває важко тримати оптимальний баланс між роботою й особистим життям. Намагаюся усюди встигати (а як інакше), зокрема бувати на рідній Пулинщині та приїжджати до батьків у Ясну Поляну. Тут минуло моє дитинство і це ще одне моє місце сили, яке надихає!

Віддати свій голос за Вадима Синжерецького Ви можете, перейшовши на сайт bit.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram