You cannot copy content of this page

Надихають навіть стіни: у Пулинській школі оригінально декорували коридори

Людина може знаходити натхнення і поштовх до дій на кожному кроці свого життя. Навіть стіни можуть підіймати настрій і спонукати до активних дій, до самовдосконалення, перемоги над собою. Такі незвичайні мотиваційні стіни, які привертають увагу і не залишають байдужими, з’явилися в Пулинській школі.

Одна стіна у вестибюлі закладу освіти на першому поверсі говорить, що це територія радості, вдячності, дитинства, щастя та вітає різними мовами.

На іншій, що знаходиться на другому поверсі, зображені активні діти і молодь у русі та вислови, які спонукають наполегливо йти до своєї мети та мрії.

Ідею, за словами директорки школи Зої Лисюк, втілювали в життя асистенти вчителів, вихователі групи продовженого дня та педагогиня-організаторка.

– Нам казали, що сірий колір – сучасний і стильний. Проте на сірих стінах нам чогось не вистачало, – ділиться директорка ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Зоя Лисюк. – Ми вирішили розвеселити стіни. Ідеї були різні – які зображення і вислови розмістити. Дуже хотілося, щоб вийшло гарно і наш задум привертав увагу та стимулював учасників освітнього процесу до активності, додавав кожному віри в себе. Придбали самоклейку, вирізали і наклеїли слова. Результатом задоволені. Я дуже вдячна всім, хто долучився до цієї справи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram