You cannot copy content of this page

Митець із Пулин Віталій Правдицький презентував у Києві свої графічні роботи

У м. Київ у галереї «АВС-арт» експонуються роботи пулинця Віталія Правдицького. Він активно бере участь у численних обласних, всеукраїнських художніх виставках, проєктах і фестивалях сучасного мистецтва. На персональній виставці «Від всепоглинаючого чорного до відкритого білого» автор представив свій графічний доробок.

Про творчий задум ніхто краще не розповість, ніж сам автор: «Від пробудження ідеї до втілення, через полюсність чорного (всепоглинаючого) та білого (відкритого) кольорів, осмислюючи природу абстрактних складових ліній і плям, формується асоціативний пласт закодованої інформації, що веде до складної системи часу й надчасу генної пам’яті… Безкінечність абсолютної творчості полягає у відсутності емоційної, почуттєвої чи часово-просторової приналежності. Тоді відбувається маніпуляція питаннями взаємозв’язку мікрокосмосу з макрокосмосом, розкриваючи основну силу думки та провокуючи нас на одночасний тристоронній рух у минувшину, сьогодення і будущину», – говорить про свої роботи Віталій Правдицький.

На своїй сторінці у мережі Фейсбук Віталій Правдицький запрошує на виставку поціновувачів сучасного мистецтва, кому цікава його художня філософія: «Вас очікує: унікальна архітектоніка галереї, чуттєво організований простір і вишукано вибудована експозиція, звісно, що неповторна графіка) та думки, сенси, зміст, слова, лінії, площини, структури…».

Видатні уродженці Пулин: виконавча директорка Інституту демократії ім.Пилипа Орлика Світлана Єременко та художник Віталій Правдицький під час виставки

У галереї «АВС-арт» графіка пулинського митця експонуватиметься до 22 жовтня. Художник також поділився своїми планами на майбутнє. Він уже готує наступну виставку робіт, яка, можливо, відбудеться у Житомирі.

Фото зі сторінки Галереї «АВС-арт» у мережі Фейсбук 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram