You cannot copy content of this page

Зросла вартість проїзду в автобусах і маршрутках

Нещодавно на 12,5% зросла вартість проїзду в громадському транспорті. Тож нині поїздка з Пулин у Житомир обійдеться у 50 грн замість 40. Про це нашому журналісту розповіли пасажири.

– У п’ятницю, 8 жовтня, їхав у Житомир, заплативши 40 гривень, – мовить Сергій. – А коли увечері повертався з міста в Пулини, то довелося водію заплатити 50 грн!

– Нині з Іванович до Пулин проїзд коштує 15 грн, а був – 12, – каже Вадим. – Щоб заїхати з села до Житомира, треба заплатити 60 грн замість 48!

Зросла вартість квитків на рейсові автобуси в касах Житомирського автовокзалу. До Пулин проїзд коштує 61 грн 16 коп, а в Івановичі – 72,60.

Водій рейсового автобуса «Івановичі-Житомир» Руслан Ковальчук каже, що причиною подорожчання проїзду стало зростання вартості пального.

– Більшість громадського транспорту заправляється газом, вартість якого зросла з 16 грн 38 коп за куб до 37,62, – розповідає Руслан Ковальчук. – Якщо раніше автобус треба було заправити на 700 грн, то нині – на майже 1500! Тому з 8 жовтня підняли ціну за проїзд – 1 грн 10 коп за один кілометр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram