You cannot copy content of this page

Зразковий колектив “Колорит” і 9 гуртків: розвиваючі заняття поруч зі школою

З початком нового навчального року у Пулинах відчинив двері для гуртківців Центр дитячої та юнацької творчості. Тут діти і молодь можуть відкривати здібності, розвивати свої таланти, цікаво і з користю проводити вільний від уроків час, навчаючись новому.

Як розповіла директорка Центру Оксана Василенко, навчання у цьому закладі відбувається безкоштовно. Працюють такі гуртки:

«Зразковий художній колектив» ансамбль танцю «Колорит»

Художній керівник Максим Пташнюк;

– виготовлення сувенірів

– виготовлення іграшок

– народна творчість

Керівниця гуртків Людмила Подкаура;

                       – різьблення

                      – образотворче мистецтво

                      – «Джура»

                      Керівник гуртків Володимир Лисюк;

– «Лідер»         

– виготовлення сувенірів      

– паперопластика

Керівниця гуртків Оксана Василенко.

-Щоб дитина займалася у нашому закладі, потрібно написати заяву – зразки можна взяти у керівників гуртків. Усі гуртки – безкоштовні, – говорить Оксана Василенко. – Ми співпрацюємо зі школою і бланки заяви залишаємо дітям у класах. Щоб займатися у зразковому колективі «Колорит», ще потрібно надати медичну довідку.

З метою безпеки під час пандемії коронавірусу початок усіх занять розведений у часі, щоб діти з різних гуртків не пересікалися у коридорі, – продовжує директорка. – У приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості є антисептики, мило, рушники, все, що потрібне для дотримання заходів безпеки. Батькам усередину приміщення заходити не можна. Ми працюємо над тим, щоб облаштувати для них місце у фойє нашого Центру, аби їм було де чекати на своїх малюків. Поки що керівники гуртків будуть забирати малечу надворі. Я та художній керівник «Колориту» Максим Пташнюк щиро дякуємо Миколі й Оксані Опанащукам з Мартинівки за благодійний внесок, завдяки якому придбали «Зразковому художньому колективу» ансамблю танцю «Колорит» антисептики, засоби захисту, господарські та канцелярські товари, питну воду, побутову хімію, оновили аптечку, – розповідає Оксана Василенко.

Зазвичай прийом заяв і набір у гуртки в Центрі дитячої та юнацької творчості триває до 15 вересня. Якраз за цей час упорядковують розклад уроків у загальноосвітній школі і діти та їхні батьки можуть вже обирати заняття до душі. Учням відвідувати гуртки зручно, адже Центр дитячої та юнацької творчості знаходиться поруч з Пулинською школою.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram