Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Понеділок, 22 кипня
icon clock31.05.2022
icon eye40
НОВИНИ

Житомиргаз нагадує, чому важливо проводити технічне обслуговування внутрішніх мереж та обладнання®

Маєте вдома газову плиту? Час подбати про її справність! Часто споживачі блакитного палива не піклуються про стан газового обладнання, яким користуються щодня. Тим самим вони наражають себе на небезпеку, створюючи аварійні ситуації у власній оселі!

Технічне обслуговування внутрішніх газових мереж та обладнання є гарантією безпечного споживання газу впродовж цілого року. Це комплекс робіт з утримання працездатності та справності газових мереж і приладів у вашій оселі.

Розуміючи актуальність та важливість фахового виконання цих робіт, «Житомиргаз» пропонує мешканцям Житомирської області скористатися пакетною пропозицією, яка складається з технічного обслуговування внутрішнього газопроводу, запірної арматури та побутової газової плити.

У залежності від наявного газового обладнання у вашому будинку фахівці компанії зможуть запропонувати ще декілька пакетних пропозицій на вибір. А менеджери 104.ua клієнтських просторів детально розкажуть про кожну послугу, підберуть найкращу пропозицію саме для вас та допоможуть укласти договір.

Пам’ятайте: обираючи пакетні послуги від АТ «Житомиргаз», ви гарантовано отримуєте якісне виконання необхідних робіт, економлячи свій час та гроші, а головне – можете бути спокійними за безпеку при користуванні газом!

Отримати консультації та замовити послугу можна у 104.ua клієнтських просторах нашого міста або за номерами телефону: 0412 55 80 04; 067 333 81 04.

You cannot copy content of this page