Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Понеділок, 22 кипня
icon clock12.05.2022
icon eye34
НОВИНИ

«Житомиргаз» нагадує про необхідність проведення технічного обслуговування внутрішніх газових мереж®

В умовах воєнного стану важливо дбати про газову безпеку, адже кожен витік у квартирі, будинку чи на підприємстві – це загроза людському життю. Без регулярного обслуговування стан газових мереж погіршується, втрачається щільність і герметичність.

Про незадовільний стан внутрішніх газових мереж Житомирщини свідчить збільшення кількості викликів аварійно-диспетчерської служби. Зокрема 90% заявок від населення пов’язані з витоками газу. Для уникнення аварійних ситуацій та безпечного користування природним газом власнику помешкання буде достатньо раз на рік забезпечити фахову діагностику газових мереж та обладнання. Для цього варто звернутися до спеціалістів, які мають відповідний дозвіл на виконання даних робіт.

АТ «Житомиргаз» надає послугу технічного обслуговування мереж будь-яких об’єктів, зокрема і обслуговування мереж, безпосередньо, у квартирі чи будинку. Вартість цієї послуги залежить від кількості побутових приладів, їх потужностей, відключаючих пристроїв, наявності будинкового регулятора тиску і стартує від 300 грн на рік.

Систематичне технічне обслуговування внутрішніх газових мереж дасть змогу на 100% бути впевненими, що газові прилади працюють стабільно та надійно. Довірте перевірку газових мереж професіоналам – і однією тривогою буде менше.

Замовити послугу з технічного обслуговування внутрішніх газових мереж можна у відділі технічного обслуговування АТ «Житомиргаз», а також у 104.ua клієнтських просторах Житомирської області.

Бережіть себе та своїх рідних!

You cannot copy content of this page