You cannot copy content of this page

Електромонтер Микола Грибенюк майже 40 років є вірним своєму покликанню

22 грудня в Україні відзначається День енергетика – це дата, яка об’єднує багато поколінь працівників енергетичної галузі: і молодих спеціалістів, які лише починають свій професійний шлях, і досвідчених фахівців, які вже відбулися професійно. Серед них є 63-річний Микола Грибенюк. Він працює черговим електромонтером оперативно-виїзної бригади Пулинського РЕМ і майже 40 років лишається вірним своєму покликанню – дарувати людям світло, тепло і затишок.

Микола Грибенюк перевіряє відсутність напруги перед заземленням обладнання, що виводиться у ремонт

– Серед найдосвідченіших наших працівників є 63-річний Микола Грибенюк. Він у минулому році за свою сумлінну і тривалу роботу отримав почесну нагороду «Відмінник енергетики України», – розповідає в. о. начальника Пулинського РЕМ Юрій Сидорчук. – Микола Іванович виконує свою справу з повною віддачею всіх знань, вмінь та найкращих якостей душі. Саме його перші руки починають відновлювати електропостачання у разі стихійних лих, коли зникає світло у населених пунктах Пулинщини.

– Можна сказати, що я наче «фельдшер швидкої допомоги» – у критичних ситуаціях першим беруся за відновлення світла. Люди не хочуть сидіти у темряві, прагнуть постійно користуватися електроприладами, без яких майже ніхто не уявляє свого життя, – мовить Микола Грибенюк. – Наступної весни буде 40 років як я працюю в РЕМ. Робота подобається, колектив дружній. Бувають складні моменти, особливо коли доводиться ліквідовувати наслідки грози чи буревію у нічний час доби. За роки звик працювати у різних умовах.

Микола Іванович каже, що робота у РЕМ стала його другим домом. «Моя дружина Валентина Сергіївна вже майже 40 років допомагає мені збиратися на роботу, готуючи смаколики та кожного разу застерігає бути обережним. Адже зміна тривала – 24 години, під час яких може статися усе що завгодно і треба буде негайно їхати на аварійні роботи, – говорить досвідчений енергетик. – Пишаюся своїми синами Олександром та Іваном, люблю онуків Катерину і Тараса. Завжди з нетерпінням чекаю їхніх візитів. Моя родина – найбільша та найважливіша підтримка у житті! Вітаю своїх колег із професійним святом. Бажаю стабільної, безаварійної роботи, удачі та всіх благ. Нехай вам завжди світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові. Хай життя кожного з вас буде наповнене енергією світла!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram