You cannot copy content of this page

Для дітей організували незабутню екскурсію до художнього музею

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Із цієї нагоди колектив Пулинського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області організував екскурсію до художнього музею «Пулинські барви» для дітей своїх підопічних.

– Дитинство – найпрекрасніша мить життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо, – мовить очільниця районного сектору пробації Тетяна Горбатюк. – Тому ми організували для дітей екскурсію до музею, щоб вони змогли поринути у світ мистецтва і побачити картини художників-земляків.

Хлопці та дівчата вперше побували на такій екскурсії. Вони із захопленням дивилися на художні зображення та з цікавістю слухали зберігачку музейного фонду Олену Загацьку. Дитячі обличчя світилися радістю від побаченого та почутого.

На згадку про цю подію учасники екскурсії сфотографувалися. А ще діти отримали солодкі подарунки від колективу пробації і волонтера Артема Берчука.

– Основне завдання дорослих – виховати дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі, – підсумував Артем Берчук. – А ще – прищепити їм любов до рідної Батьківщини, мови та культури. Тому зичу вам багато щирих усмішок, приємних несподіванок, веселих та надійних друзів і добре відпочити влітку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram