You cannot copy content of this page

Дитячий садок «Веселка» відзначив свій перший ювілей

5 вересня виповнилося 10 років із моменту відкриття у Мартинівці закладу дошкільної освіти «Веселка». Нині тут виховується 20 діток із чотирьох сіл Пулинської громади.
– Дитячий садочок був заснований у 2011 році за сприяння керівництва району на чолі з Станіславом Карпінським та голови Мартинівської сільської ради Ольги Зубрицької, – розповідає директорка ЗДО «Веселка» Любов Павлюк. – На момент відкриття закладу я працювала вихователькою, а очільницею була Оксана Опанащук. Із року в рік ми перетворювали дитячий садок на затишний острівець для маленьких вихованців. Нині у нас є 20 діток із Мартинівки, Видумки, Бабичівки та Неборівки.
У закладі працює вихователька Людмила Лисенко, її помічниця Валентина Герасимчук, опалювачка Світлана Фелль, а вражає смачними сніданками та обідами Світлана Морозовська.
З нагоди ювілею дитячого садка під час святкування Дня села колектив привітали депутати Пулинської селищної ради Станіслав Карпінський та Володимир Рудюк. Вони привезли багато цікавих іграшок для вихованців і приємні презенти працівникам закладу.
– Працівники дошкільного закладу наділені безмежною материнською любов’ю, з великими добрими серцями, і вони відчувають кожну дитину, – мовить очільниця Старостинського округу Ольга Зубрицька. – Ми пишаємося тим, що 10 років тому в нашому селі з’явився острівець незабутнього та яскравого дитинства!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram