You cannot copy content of this page

Десантник Сергій Голець вдруге служить за військовим контрактом

У селі Видумка мешкає 28-річний Сергій Голець. Нині він служить у 13-му батальйоні 95-ї окремої десантно-штурмової бригади за контрактом, який вдруге підписав у травні 2021 року. Про обов’язок захищати територіальну цілісність країни чоловік розповів нашому журналісту.

– Вважаю, що у нинішній складній ситуації на Сході країни захищати землю від ворога має кожен чоловік, – каже Сергій Голець. – У листопаді 2016 року вперше пішов служити за контрактом на три роки. Двічі був у зоні проведення операції Об’єднаних сил – на Луганщині (Світлодарська дуга у районі Попасної). Служив у танковому батальйоні старшим водієм-механіком. Не з пліток знаю наскільки важко бути на передових позиціях.

Після завершення контракту Сергій не зміг довго лишатися осторонь того, що відбувається на Донбасі. Тому знову вирішив повернутися до військової служби.

– 5 травня 2021 року підписав новий контракт. Моє рішення підтримала дружина Марія, з якою виховуємо двоє синів – 7-річного Михайла і 3-річного Максима, – говорить Сергій.Військова служба за контрактом – це почесний обов’язок справжніх патріотів!»

Начальник 6-го відділу Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Євгеній Молочківський розповідає, що держава контрактникам гарантує стабільне грошове забезпечення, в зоні ООС виплачується грошова винагорода 6500 грн, на лінії зіткнення – 17000 грн та додатково від 5000 грн за відсутності порушень військової дисципліни.

– Після укладення першого контракту виплачується одноразова грошова винагорода. Також надається щорічна матеріальна допомога на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань, безоплатне забезпечення речовим майном, безоплатна медична допомога військовослужбовцям у військових медичних закладах тощо, можливість безоплатного отримання вищої освіти без відриву від військової служби, – мовить Євгеній Молочківський. – З питань умов проходження військової служби за контрактом та оформлення документів звертайтеся до 6-го відділу Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: смт Пулини, вул. Шевченка, 130.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram