You cannot copy content of this page

Голосуйте за соціальні проєкти Пулинщини, які прагнуть отримати фінансування від Британської ради

Нещодавно розпочалося онлайн-голосування за соціальні проєкти, які мають шанс отримати фінансування від Британської ради. З Пулинщини відібрали п’ять крутих ідей. Користувачі Інтернету за допомогою мобільних телефонів до 1 серпня можуть віддати голос. Як це зробити – далі у матеріалі.

– Із Житомирської області представники Британської ради відібрали 21 проєкт, у тому числі 5 – з Пулинщини, – розповідає очільниця відділу економічного розвитку та інвестицій Курненської сільської ради Світлана Боковенко. – Курненська громада подала чотири ідеї: «Футбол об’єднує громаду» (с. Старий Майдан), «Зупинка автобуса – засіб вираження громадської думки» (с. Андріївка і Рудокопи), «Сімейний комфортний відпочинок» (с. Стрибіж) і «Зона емоційного розвантаження» (с. Курне). Онлайн-голосування – це лише третина успіху. Потім почнеться захист проєктів, а кількість набраних голосів матиме при цьому велике значення. З одного мобільного номера можна тричі проголосувати за три різні вподобані проєкти.

В онлайн-голосуванні також бере участь проєкт із Пулинської громади «Сонячна енергія – освітлення, безпека та комфорт». Його мета – встановити сонячні панелі для освітлення території ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Станом на 15 год 26 липня проєкти Пулинщини мають таку кількість голосів:

«Сімейний комфортний відпочинок» – 26;

«Зупинка автобуса – засіб вираження громадської думки» – 32;

«Футбол об’єднує громаду» – 34;

«Зона емоційного розвантаження» – 73;

«Сонячна енергія – освітлення, безпека та комфорт» – 164.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram