Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Неділя, 26 травня
icon clock20.10.2021
icon eye32
НОВИНИ

В Україні з 21 жовтня починають діяти нові правила міжрегіональних перевезень

В областях із «жовтим», «помаранчевим» чи «червоним» рівнем епіднебезпеки з 21 жовтня починають діяти нові правила міжрегіональних перевезень. Для користування міжрегіональним транспортом водіям, членам екіпажу і пасажирам потрібно буде мати один із вказаних документів:

– документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки;

– міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія;

– негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу та пасажирів зазначених документів несе перевізник.

Наш журналіст зателефонував до центрального автовокзалу Житомира, аби дізнатися яким чином перевірятимуть документи під час міжрегіональних перевезень. У відповідь сказали, що нині ще немає жодних чітких роз’яснень і продаж квитків для поїздок за межі області на дати після 20 жовтня відбувається у звичайному режимі.

– У вівторок на залізничному вокзалі в Житомирі купувала квитки на 24 жовтня для поїздки до Миколаєва, – мовить пані Галина, яка не має щеплення від коронавірусу. – Мені сказали, що перед тим, як буду заходити до вагону, маю пред’явити провіднику негативний тест на COVID-19.

 

You cannot copy content of this page