You cannot copy content of this page

Військова освіта користується популярністю серед молоді

Усе більше молоді Пулинщини прагне здобувати освіту у військових навчальних закладах. Про це розповів військовий комісар Пулинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Житомирської області Валерій Сидорчук.

Молодь Пулинщини у районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки

– Другого липня в Пулинському РТЦК та СП перші кандидати до вступу в вищі військові навчальні заклади України отримали приписи на прибуття до місця вступу. Хлопці та дівчата планують продовжити навчання у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова, – повідомив Валерій Сидорчук.

Навчаються наші земляки у різних містах України. Військовий комісар завітав до нашої редакції разом із курсантом Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, м. Львів, Назара Башинського з Нового Заводу. Хлопець закінчив перший курс, де навчається на артилериста, і приїхав на місяць у відпустку додому.

Назар Башинський і Валерій Сидорчук

– Спочатку було важко вчитися, а потім звик, – ділиться Назар.

Курсанти під час навчання у військовому коледжі, як розповідає військовий комісар, перебувають на державному забезпеченні: освіта, проживання і харчування, стипендія. А після закінчення коледжу випускникам гарантоване працевлаштування у Збройних Силах України за контрактом на 5 років.

За словами Валерія Сидорчука, хтось із абітурієнтів цілеспрямовано і тривало готується до вступу, бо заздалегідь визначилися, що хочуть бути військовослужбовцями. Чимало й таких випускників шкіл, котрі збирають за день-два документи і потрапляють в «останній вагон потяга».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram