You cannot copy content of this page

Відбулися зміни у структурі військової установи Пулинщини

Новий очільник військової установи в Пулинах Євгеній Молочківський

14 липня Пулинський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (колишній військкомат) реорганізували у 6-тий відділ Житомирського РТЦК та СП.

Також змінився очільник військової установи. Новим начальником призначили 41-річного майора Євгенія Молочківського.

Євгеній Молочківський народився у селі Троянів Житомирського району. У 2002 році закінчив Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова. До 2006 року служив у радіотехнічних військах. Потім вісім років присвятив діяльності, яка пов’язана зі сферою обслуговування. У 2014 р. під час мобілізації потрапив на службу до обласного військового комісаріату. З 2016 р. і до 14 липня 2021 року працював у Романівському РТЦК та СП, був заступником військового комісара і виконував обліково-призовну роботу. З червня 2018 року по березень 2019 р. знаходився у зоні проведення операції об’єднаних сил на Донбасі.

– Ще з дитинства хотів стати військовим, бо мій батько служив у ракетних військах, – розповідає Євгеній Молочківський. – Маю чималий військовий досвід. Тому з честю та гідністю виконуватиму покладені на мене обов’язки.

Із новим призначенням Євгенія Молочківського привітав колишній очільник військової установи Валерій Сидорчук і побажав колезі успіхів та сумлінного служіння державі у справі зміцнення її обороноздатності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram