You cannot copy content of this page

Брати-близнюки Вадим і Максим Жовновські разом служитимуть в армії

Осінь – це гаряча пора для призовників. Із 7 жовтня по 18 листопада на військову службу вирушили 16 хлопців. Серед них є близнюки Вадим і Максим Жовновські з Пулин. Із ними познайомився наш журналіст.

– Ми з братом постійно разом йдемо по життю – навчалися у школі, потім здобували освіту в одному ліцеї, працювали на підприємстві та вирішили удвох піти на військову службу, – мовлять 19-річні брати-близнюки Вадим і Максим. – Найбільше, чим переймалися після отримання повісток, чи не розлучать нас в армії.

Брати-близнюки Вадим і Максим Жовновські

– Усе буде добре – хлопці служитимуть разом! – зазначає військовий комісар Валерій Сидорчук. – Швидше за все, що близнюки будуть направлені в сухопутні війська.

– Хочемо служити та бути корисними країні. Було б класно стати водіями військової техніки, – кажуть близнюки. – Наші наміри і бажання підтримують рідні: мама Людмила, сестра Світлана, бабуся Єва Миколаївна та дідусь Володимир Петрович.

– Радий, що у Пулинах є такі хлопці-патріоти як Вадим і Максим Жовновські, – підсумовує Валерій Сидорчук. – Братська підтримка – дуже важлива, вона додає сили та впевненості, а під час військової служби – це буває дуже потрібно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram