You cannot copy content of this page

Благодійні фонди допомагають хворим на туберкульоз долати небезпечну недугу

Щорічно 24 березня в усьому світі проводиться День боротьби з туберкульозом. Саме цього дня в 1882-му році в Берліні доктор Роберт Кох оголосив про відкриття цієї страшної хвороби, яка до цих пір загрожує кожному з нас.

У 2019 році на Пулинщині виявили 17 випадків туберкульозу, в 2020-му – 8. За цих два роки від інфекційної недуги померли 9 жителів району: у 2019-му – 8, у 2020-му – 1. Станом на 1 січня 2021 року на обліку протитуберкульозного кабінету знаходиться 54 людини. Зараз четверо пацієнтів стаціонарно лікується в обласному тубдиспансері, ще троє осіб – на амбулаторному лікуванні. Таку інформацію нашому журналісту надала медична сестра протитуберкульозного кабінету комунального некомерційного підприємства «Лікарня» Пулинської селищної ради Валентина Буцко.

– Обстеження та лікування хворих на туберкульоз у нашій країні – безкоштовне! Ми також маємо підтримку від двох благодійних фондів, які допомагають жителям Пулинщини долати небезпечну недугу, – розповідає Валентина Буцко. – Благодійний фонд «Нехай твоє серце бֹ’ється» надає хворим соціально-психологічну підтримку, допомагає продуктовими наборами. Пацієнти із Пулин регулярно отримують допомогу від фонду «Лікарі без кордонів – Бельгія». Представники цієї організації щомісяця приїздять до нас та безкоштовно обстежують хворих, надають необхідне лікування. А ще допомагають таким людям у вирішенні побутових питань. Наприклад, купівля дров для опалення оселі або надання коштів, щоб у пацієнтів була можливість приїхати до лікарні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram