You cannot copy content of this page

Художники презентували свою мистецьку спадщину

25 жовтня в приміщенні художнього музею «Пулинські барви» відбулася виставка «Мистецька спадщина».

Увазі гостей представлено графіку, живопис та твори декоративно-ужиткового мистецтва. Всі роботи різні, як різні їхні автори. Але кожен з відвідувачів міг знайти щось близьке і цікаве для себе.

Виступає Олена Загацька

– Нині у фонді музею знаходиться 1000 робіт. Близько 300 з них потрібно «одягнути», – про це розповіла ведуча свята і зберігач музейного фонду Олена Загацька. – Сподіваємося, що знайдемо спонсорів та нам допоможе місцева влада.

З презентацією присутніх художників і відвідувачів привітали начальник відділу гуманітарного Георгій Андрійчук та секретар селищної ради Олена Гузюк.

Дружно аплодували учасники мистецького заходу юним виконавицям пісень-ученицям школи мистецтв Марії Виговській, Ангеліні Фіагностовій та Божені Бернацькій (викладач Яна Сомплавська).

Леонід Фесенко демонструє роботи колишніх учнів

Голова громадської організації творчо-мистецький гурт художників-земляків «Пулинське земляцтво» Леонід Фесенко зазначив, що на виставці знаходяться різні жанри робіт. І всі вони несуть добро та красу.

– Людина народжується доброю і має пронести це добро крізь усе життя, – наголосив Леонід Фесенко. – Мистецтво робить людину людиною. І не обов’язково ставати художником.

Очільник гурту художників поділився, що у планах проводити і виставки дитячих картин. Він подарував у фонд музею 21 роботу його талановитих учнів, які вже стали дорослими. Також передав волонтеру Володимиру Адамовичу від художника Валентина Войтенка три портрети – волонтера та учасників АТО.

Свою гордість за існування такого музею і гурту висловив Іван Грибан. Він плекає надію, що надалі більше жителів селища відвідуватиме виставки, щоб помилуватися картинами та вшанувати митців, які творять для рідного краю і його прославляють.

1 коментар. Leave new

Василь Бернацький
Жовтень 25, 2019 8:39 pm

Пулинщина багата на талановитих людей.

Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram