You cannot copy content of this page

Пулинчанка Олександра Лубчук навчатиметься у США

Учениця Пулинської школи Олександра Лубчук за культурним обміном буде вчитись у Сполучених Штатах Америки.

Саша розповідає, що вона взяла участь у конкурсі, про який дізналась з дошки оголошень у школі. Це програма обміну майбутніх лідерів (FLEX), організатором якого є бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США. Вона діє в Україні вже 27 років.

– Конкурс розпочався ще у жовтні 2018 року і тривав аж до травня 2019, – говорить Олександра. – Бажаючих поїхати на навчання до Америки було понад 10 000. Ми писали есе, проходили тестування, розповідали про себе, заповнювали величезні анкети. До фіналу вийшло 227 учнів із різних шкіл України. Я хвилювалась чи відпустять мене батьки. Але вони підтримали мій вибір.

Олександра Лубчук – активна дівчина. Вона вивчає мову жестів, любить займатися відеомонтуванням, є учасницею Школи лідерства Пулинського громадського та бізнес центру.  І  це далеко не увесь перелік її захоплень. Також дівчина була президентом школи. Директор ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Зоя Лисюк говорить: «Саша Лубчук – дуже відповідальна дівчинка. Вона відкрита і людяна. Приємно, що є такі діти як Саша. Адже це підростаюче покоління, за яким майбутнє!».

Тепер Олександра проведе наступний навчальний рік у американській школі у невеликому містечку штату Вірджинія. Вона житиме у сім’ї волонтерів, які часто беруть до себе дітей із різних куточків світу.

– Зі своєю американською сім’єю я вже познайомилась через інтернет, – розповідає Саша. – Ще у них є дочка. Вона моя ровесниця, у нас багато спільних інтересів. Для цієї сім’ї я відвезу цілу валізу сувенірів із України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram