You cannot copy content of this page

Пулинські школярі під час карантину записали відеозвернення

Пулинські десятикласники разом з Вікторією Іщенко вирішили під час карантину поєднати корисне та цікаве. Вони записали відеозвернення з порадами як пережити карантин і вберегтися від коронавірусу.

-Я класний керівник 10 класу. Дуже часто вигадую з учнями щось цікаве, незвичне, творче, – ділиться Вікторія Іщенко. Вона разом зі старшокласниками організувала шкільний театр та взимку підготувала виставу «Ніч перед Різдвом». – У нас з ними зв’язок 24/7 у Телеграмі. І мова йде не лише про завдання для дистанційного навчання. Намагаюся підтримати хлопців і дівчат. Вони мені розповідають як проходить їх день, жаліються, що нудно і сумно вдома. Мої десятикласники вже дорослі і я відчуваю як і на них впливають сьогоднішні новини.

І от під час однієї з таких переписок, коли мені жалілися, що немає чим зайнятися вдома, я запропонувала зняти відео. Скажімо, так і себе розважити якимось ділом і, можливо, до людей достукатися. Нас обурює той факт, як люди не дотримуються карантину і наражають всіх на небезпеку. Ми домовилися в якому форматі зніматимемо. Я швиденько накидала текст для ролику (все якось вийшло на одному диханні) і розіслала кожному слова. А діти вже самостійно знімали вдома і надсилали мені результат. Монтувати мені допомагала теж моя учениця. Трохи доводилося перезнімати, трохи не на всіх шматочках чіткий і звук. Але суть була не в цьому. Кожен дуже старався, щоб донести важливу інформацію. У нас вийшло відеозвернення до кожного українця.

Давайте будемо дотримуватися цих правил, щоб жити щасливо, довго і не хворіти! – закликає Вікторія Іщенко разом з пулинськими десятикласниками.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram