Житомирська область,
смт Пулини
Сьогодні:
Середа, 5 жовтня
icon clock01.10.2019
icon eye3
НОВИНИ

Президент школи грає на кількох музичних інструментах

Сьогодні відзначається Міжнародний день музики. Саме тому хочемо вас познайомити з талановитим хлопцем, активістом, 15-річним учнем 10-Б класу ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Андрієм Довгалюком. Він майстерно грає на баяні, синтезаторі, ударній установці та освоює бас-гітару.

– Андрій – дуже здібний учень. У січні цього року створив музичний гурт і з виступами об’їздили майже усю громаду, – мовить директор Пулинської школи мистецтв Василь Бернацький. – Про таких талановитих хлопців треба щоб люди знали.

Юний музикант зростає у творчій сім’ї: мама Олена захоплюється вишиванням, сестричка Марта грає на фортепіано, а батько Сергій до того, як став рятувальником, працював учителем музики у Новоград-Волинській школі № 10.

Андрій Довгалюк (другий справа) з учасниками музичного гурту

– У батьковій родині – ціла династія музикантів, у них навіть був сімейний оркестр, – розповідає Андрій Довгалюк. – Музичні здібності передалися і мені. Обожнюю грати на баяні, синтезаторі та ударній установці, освоюю гру на бас-гітарі. Закінчив навчання у школі мистецтв із червоним дипломом. У січні 2019 року створив гурт, у якому було п’ятеро учасників. Грали сучасні українські хіти. Одна з улюблених пісень – «Старі фотографії» Кузьми Скрябіна. Виступали на концертах у багатьох селах Пулинської ОТГ. На жаль, музичний колектив проіснував до червня. Двоє учасників, які були 11-класниками, поїхали на навчання. Замінити їх не вдалося. Зараз більше часу приділяю навчанню.

Часто вдома влаштовуємо концерти. Я із батьком граємо і співаємо для мами. Інколи нам допомагає моя 7-річна сестричка Марта, яка має хороший музичний слух, відчуття ритму та може зіграти кілька пісень на фортепіано.

У житті хлопця сталася дуже важлива подія – його обрали президентом школи. У ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ступенів вчора оголошено результати виборів голови учнівського самоврядування. За підрахунками голосів, Раду учнівського самоврядування очолив Андрій Довгалюк. Він склав присягу та пообіцяв працювати на благо великої шкільної родини.