You cannot copy content of this page

Із 1 січня зросла вартість оформлення паспортів

У новому році подорожчало оформлення паспорта громадянина України у форматі ІD-картки, паспорта для виїзду за кордон та посвідок на тимчасове і постійне проживання. Про нову вартість послуг розповіла головна спеціалістка Пулинського районного сектору управління Державної митної служби України Надія Олькіна.

– Вартість адмінпослуг не змінилася, здорожчали лише бланки документів. Усі, хто подав заяву для оформлення документів після 31 грудня, платитимуть за новими тарифами, – мовить Надія Олькіна. – Тепер вартість паспорта громадянина України у формі картки, що виготовляється 20 робочих днів, становить 363 гривні (до 31 грудня – 345 грн). Паспорт, що виготовляється 10 робочих днів, здорожчав на 18 гривень і коштує 489 грн.

Виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон протягом 20 робочих днів нині обійдеться у 694 гривні (до 31 рудня – 682 грн). Якщо ж ви хочете отримати такий паспорт за 7 робочих днів, його вартість становитиме 1046 грн. Це на 12 гривень більше, ніж раніше. Посвідки на тимчасове та постійне місце проживання подорожчали найбільше – на 24 гривні. Тепер їх вартість становить 915 та 752 гривні відповідно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram