You cannot copy content of this page

Через коронавірус у районі не працює школа, дитячий садок і кафе

У Пулинській школі призупинили навчання до 2 жовтня

На Пулинщині зростає кількість випадків коронавірусу. Тому 24 вересня у райдержадміністрації відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Учасники прийняли рекомендаційні рішення про закриття на карантин Пулинської школи та відтермінувати проведення дитячого футбольного фестивалю, запланованого на території Курненської громади.

– Станом на 25 вересня у районі виявили 79 випадків коронавірусу, – мовить заступниця голови Пулинської райдержадміністрації Людмила Метельська. – На лікуванні перебуває 23 жителі району, з яких четверо знаходиться в лікарні у Житомирі. Крім того, через коронавірус призупинили роботу дитячий садок у селі Соколів (вірусну недугу виявили у помічника вихователя) та кафе у Пулинах (в одного з працівників підтвердився коронавірус). На позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення рекомендувати перейти на дистанційне навчання Пулинській школі, адже тут Covid-19 виявили у двох працівників освітнього закладу.

Директорка Пулинської школи Зоя Лисюк розповіла, що коронавірус виявили у виховательки групи продовженого дня та у вчительки англійської мови серед початкових класів.

– Дуже прикро, що так сталося і ми змушені призупинити заняття у школі для усіх учнів, – каже Зоя Лисюк. – Для школярів почалося дистанційне навчання. У приміщеннях школи провели дезінфекцію.

Очільниця відділу освіти Пулинської селищної ради Наталія Опанащук повідомила, що виконавчий комітет прийняв рішення призупинити навчання у школі до 2 жовтня.

 Чи відбувся дитячий футбольний фестиваль?

– Так, сьогодні, 25 вересня була на урочистому відкритті дитячого футбольного фестивалю, – зазначає очільниця Стрибізького старостинського округу Тетяна Ільчук. – До Стрибіжа приїхали діти з сусідніх районів – Баранівського та Ємільчинського.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram