You cannot copy content of this page

У Гута-Юстинівці жителі самі собі влаштували свято: купили і поставили прапор, провели патріотичний велозабіг і розіграли лотерею

У Гута-Юстинівці живуть неспокійні й ініціативні люди, які люблять організовувати різноманітні цікаві й корисні акції. Серед них таким активістом є Василь Палюк. Тож до Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України тут знову не обійшлося без яскравих подій.

Василь Іванович щороку на найбільше державне свято від’їздить до Львова, на свою батьківщину. Але цьогоріч через пандемію коронавірусу залишився у Гута-Юстинівці, яка йому за багато років життя і праці вже стала близькою.

Біля Державного Прапора в Гута-Юстинівці

-Вирішив святкувати з односельцями у Гуті. Як же у такі свята – без вишиванки і гарних справ? – мовить пенсіонер. – Відколи в селі більше десяти років тому закрили школу, в нас прапора не підіймали. Купили ми прапора й урочисто підняли його в центрі Гута-Юстинівки.

А потім вулицями села провели патріотичний велотур. Василь Палюк з юними учасниками на велосипедах відвідав домівки 11 літніх людей, яким за 70 років. Діти з подаруночками вітали старше покоління з Днем народження України і бажали їм міцного здоров’я. Пенсіонери дуже тішилися таким гостям, дякували їм і запрошували ще приходити.

Учасники велопробігу в гостях у Марії Церпіцької

-Також з нагоди Дня Незалежності України  у Гута-Юстинівці ми організували змагання на велосипедах, зі стрибків у довжину з місця, метання м’ячика, бігу навколо магазину – молодшим одне коло, старшим – два, – розповідає далі Василь Палюк. – Переможці змагань: Євген Нестерчук, Микола Церпіцький. Перші місця з різних видів змагань здобула Анастасія Недвецька. Активну участь взяли маленькі спортсмени Віктор Церпіцький, Андрій Церпіцький  і Софія Башинська.

Після змагань вручили призи і розіграли лотерею. Дітям це все дуже сподобалося. А на кінець літа, перед початком нового навчального року буде ще одна лотерея для дітей.

-Для мене то дуже, дуже святе – і День Прапора, і День Незалежності України, – мовить Василь Палюк. – Цієї любові, шани українських святинь, одягати чисту вишиванку у неділю та свята треба вчити наших діток. Дякую тим, хто допомагав у цій справі і взяв участь у святкуванні! Було всім весело, люди раділи, особливо сподобалося дітям. Шануймося!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram