You cannot copy content of this page

Підприємець Олександр Бриков у Пулинах будує маленьку Європу

У першу неділю вересня відзначається День підприємця. Ці люди мають вміння задіяти менеджерський талант та ефективно працювати в умовах ринку. Саме таким є 39-річний бізнесмен із Пулин Олександр Бриков. Він будує найсучасніші магазини та офіси, перетворюючи рідне містечко на маленьку Європу. Про шлях до успіху чоловік розповів нашому журналісту.

– Народився і виріс у Пулинах, – мовить Олександр Бриков. – Після закінчення школи вперше поїхав на заробітки за кордон. Працював на будівництві три роки. Було важко. Повернувся до рідного містечка. І почав робити перші спроби у бізнесі. Спочатку займався торгівлею овочами, фруктами, продуктами харчування тощо. Був період, коли купував комбайни і надавав послуги з молотьби під час жнивної кампанії. Згодом почав вести справи на авторинку – перепродавав вживані машини.

У 2015 році Олександр збудував у центрі Пулин цілий комплекс сучасних крамниць та офісних приміщень, які візуально вирізняються серед інших споруд селища.

Місцеві жителі і мешканці з різних громад Пулинщини та інших районів у захваті від побаченого. Ще більше перехоплює подих у гостей Пулин взимку, коли на приміщеннях з’являються кольорові миготливі вогники і центр містечка перетворюється на новорічну казку.

– Часто їжджу до країн Європейського Союзу, – каже підприємець. – Мені подобається як усе виглядає, особливо у Польщі. Крамниці збудовані дуже стильно та гармонійно. Беру за приклад побачене там, і щось схоже намагаюся відтворити у Пулинах. Хочеться, щоб рідне містечко ставало кращим і привабливішим. У планах збудувати в селищі великий маркет, хороший спортзал і крутий ресторан. Було б добре ще звести готель. На усе потрібно багато коштів. Вірю, що незабаром мені вдасться реалізувати задумане і наші Пулини за рівнем комфорту стануть європейським містечком.

Олександр Бриков будує у Пулинах сучасні магазини та офіси, перетворюючи рідне містечко на маленьку Європу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram