You cannot copy content of this page

Біля Улашанівки пошуковці натрапили на унікальну знахідку

27 грудня на Пулинщині працювала Житомирська обласна громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». Її представники біля села Улашанівка знайшли тіло солдата, який загинув у липні 1941 року. Поруч із останками військовослужбовця була медаль «За бойові заслуги», знаходилась в кишені галіфе.

– Це перша медаль, яку ми знайшли на теренах Житомирської області за понад 30 років пошукових робіт, – мовить представник громадської організації Вадим Баранівський. – Знахідка є унікальною та надзвичайно рідкісною. Ця нагорода була вручена в 1940 році за участь у Фінській кампанії.

Солдат лежав на глибині 80 см. При ньому була каска СШ-39, дзеркальце, ремінь та декілька ґудзиків.

– Болотиста місцевість та берізки, які ростуть поруч, майже повність знищили рештки воїна, лишилися лише деякі фрагменти ніг, ребер та черепа. Медальйон був відсутній, – каже далі Вадим Баранівський. – Завдяки знайденій медалі вдасться встановити ім’я та прізвище воїна. Вважаємо, що це гідне завершення пошукового сезону 2020 року та готуємося до нових виїздів у 2021 році! Наступної весни плануємо поховання у Соколові більше сотні останків загиблих солдат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram