You cannot copy content of this page

Акценти передостанньої сесії Пулинської районної ради

  • До Галереї Почесних громадян району невдовзі додасться ще один портрет. Депутати районної ради під час двадцять восьмої сесії 5 серпня прийняли рішення нагородити Почесною відзнакою «Почесний громадянин Пулинського району» Якова Романчука. Так прагнуть вшанувати 90-річного депутата районної ради дев’яти скликань за його вагомий внесок у становлення і розвиток сільського господарства, активну громадську та просвітницьку діяльність та з нагоди Дня Незалежності України.

Обранці розглянули цього дня також більше десятка інших питань.

  • Про виконання Програми економічного і соціального розвитку розповіла голова райдержадміністрації Інна Кацімон. Зокрема про заходи в рамках «Великого будівництва» – на завершальній стадії роботи у Пулинській школі, до 1 вересня планують їх закінчити. Триває будівництво дороги до Кошелівки, ремонт інших шляхів на території району. У серпні, як зазначила очільниця району, проведуть їх грейдерування, скошування трави, зрізання дерев та заміну там, де це потрібно, дорожніх знаків. Щодо багатостраждальної дороги від Стрибіжа до Грузливця, Інна Кацімон сказала, що в серпні тут планують провести підсипання.
  • Депутати схвильовані долею районної лікарні. І взагалі що буде з галуззю медицини району. Депутат Житомирської обласної ради Тарас Собко зазначив, що наразі немає офіційних документів, які б передбачали закриття лікарень.

Таке питання нині не стоїть. На те, що воно не підніматиметься й надалі, сподівається і директор Комунального неприбуткового підприємства «Центральна районна лікарня» Пулинської районної ради Павло Гуменюк. Він розповів, що з Національною службою здоров’я уклали договори, ОТГ лікарню теж підтримують.

-На 1 серпня нам не вистачає одного мільйона гривень, але думаю, держава нас забезпечить цими коштами, – сказав Павло Гуменюк. Він подякував усім, хто долучився і допомагав фінансово, матеріально, морально та своїми силами у ремонті корпусу, який виконуватиме функції інфекційного відділення.

Це була передостання сесія. Завершальна сесія районної ради цієї каденції, за словами її очільника Анатолія Липка, відбудеться у жовтні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram