You cannot copy content of this page

Тетяна Козачок ніколи не шкодувала, що стала фармацевтом

Сьогодні в Україні відзначають день фармацевтичного працівника. Це люди, які є і медиками, і біологами, і хіміками, і психологами. Згідно зі статистикою люди середнього віку та молодь звертаються до лікарів лише у крайніх випадках, а частіше вони йдуть за консультацією саме в аптеку до провізора.

Ось і працівниця аптеки «Житомирліки», що в Пулинах, Тетяна Козачок присвятила своє життя цій відповідальній справі. Вона працює фармацевтом уже 45 років.

– Я дуже люблю свою роботу, – розповідає Тетяна Федорівна. – Я не уявляю свого життя без фармації. Коли вчилась в Житомирському фармучилищі, нас навчали як виготовляти ліки. Мені було це дуже цікаво.

Народилася Тетяна Козачок у Ясній Поляні. Після училища вона 3 роки працювала за направленням у Вінницькій області провізором. Потім у 1977 році повернулась на батьківщину. І аж до 2015 року була фармацевтом у центральній районній аптеці №40 в Пулинах.

– В аптеці мені приємно працювати, – із захопленням розповідає Тетяна Козачок. – Люблю тримати руках різнокольорові упаковки і флакони. Адже ці засоби допомагають людям. Я ніколи не шкодувала, що стала фармацевтом. Звичайно, різні покупці приходять, але подобається допомогти людині, щось порадити чи підказати.

Тетяну Федорівну підтримує її родина – чоловік Микола, дочка Оксана, син Юрій зі своїми сім’ями. Також у жінки вже є 3 онуків: Світлана, Анастасія і Богдан.

Жінка розповідає: «Діти зі своїми сім’ями часто приїжджають до нас. Вони дуже люблять мої пиріжки. Коли є вільна хвилинка, то намагаюсь радувати їх смачненьким. Моя онучка Настя також хоче бути фармацевтом, тому у цьому році вже закінчила фармучилище».

Нині Тетяна Козачок працює в аптеці «Житомирліки». Менеджер Вікторія Ориновська говорить: «Ми не уявляємо наш колектив без Тетяни Федорівни. Вона вміє підтримати, дати гарну пораду. Ми пишаємось, що з нами працює така чуйна жінка”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram