You cannot copy content of this page

Табір друзів яскраво завершує літні канікули

30 серпня у Пулинах майже 120 хлопчиків і дівчаток беруть участь у насиченій програмі Табору друзів (Friends Camp). Це яскраве та радісне закінчення літніх канікул перед початком нового навчального року.

Від самісінького ранку біля Дому молитви Євангельських християн-баптистів гамірно та весело. Дітлахи поділені на 5 команд, кожна з яких зайнята певним видом діяльності чи змагається в естафеті.

Про мету і особливості табору розповів Сергій Яковенко:

Сергій Яковенко розповідає про табір Friends Camp

– Табір друзів має на меті подарувати діткам гарний відпочинок, згуртувати їх, щоб вони були дружними, допомагали один одному в команді, спілкувалися наживо, а не лише в соцмережах, – каже Сергій. – Учасники табору беруть участь в естафетах, виконують поробки, граються, бавляться на батуті. Сьогодні буде біблійна година, де діти дізнаються яким другом є Ісус Христос. В обідній час підкріпляться приготованими нашим поваром стравами. А о 18 годині матимемо заключне слово та розіграш призів для найактивніших учасників. У лотереї будуть розіграні: 1 місце – велосипед, 2 – скейт, 3 – туристичний килимок. Також дітки отримають подарунки, в тому числі яскраву дитячу Біблію у вигляді коміксів.

Дітлахи кумедно стрибають навипередки в мішках, пишуть прив’язаними до лоба пензликами імена своїх ліпших друзів, старанно роблять милі браслетики, брошки та інші прикраси, намагаються поцілити з лука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram