You cannot copy content of this page

Пулинський громадський центр проводить заняття дистанційно

Карантин і вимушене перебування вдома може стати часом для нових можливостей. Можна також продовжувати займатися звичними цікавими заняттями, але в інший спосіб.

Хоча Пулинський громадський центр, як і чимало установ та організацій району, не приймає відвідувачів під час карантину, проте заняття відбуваються в режимі онлайн.

Як з нами поділилася голова правління Пулинського громадського центру Надія Сірик, усі заняття (творча студія, англійська розмовна група, лідерські зустрічі) проходять дистанційно з використанням відеочатів та програми ZOOM. Бажаючі можуть до них долучитися, пройшовши реєстрацію. Для цього можна звернутися за такими контактами:

Надія Сірик +380974090373 nadiyasiryk@gmail.com

Яна Вознюк +380 (97) 916 99 03 yanavoznyuk19@gmail.com

Голова правління Пулинського громадського центру Надія Сірик

-Темою наших зустрічей є управління часом в умовах карантину: як ефективно використовувати час, як організувати свій день в умовах ізоляції (заходи гігієни, виконання уроків і домашніх завдань, проведення дозвілля тощо), – розповідає Надія Сірик. – Ми говоримо про пандемію, про необхідні гігієнічні заходи та засоби, обговорюємо з дітьми та підлітками їхні емоції: паніка, страх, які передаються не лише від батьків, а і з новин по телевізору; ділимося порадами як подолати стрес.

Хлопчики і дівчатка важко переживають ізоляцію. Їм непросто адаптуватися до незвичних реалій і нових умов життя. В більшості випадків це діти, які не ходять по вулицях, не граються з друзями на майданчиках, бо ростуть у свідомих сім’ях. Вони знають, що є група ризику – літні люди.

Під час онлайн зустрічі учасників Школи Лідерства їх запитали, що вони відчувають у зв’язку з карантином? Відчуття та емоції підлітків зображені на цій картинці. Найбільшими у цій хмарі є ті слова, які неодноразово повторювались у відповідях. Відповідальність – це саме те, про що потрібно пам’ятати сьогодні кожному!

 

-Коли ми ходили по школах упродовж кількох років, розміщували інформаційні плакати на постерах, показували як потрібно правильно мити руки і кашляти, люди дуже скептично ставилися до цього, не сприймали серйозно. Не пити з однієї пляшки, не кашляти і не чхати в долоню, мити регулярно руки… Це елементарні правила гігієни, які здатні врятувати життя. Вони мають стати звичкою. Шкода, що лише зараз люди починають це розуміти, – зазначає Надія Сірик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram