You cannot copy content of this page

Депутати райради обговорили медичні проблеми та поділ Пулинщини

20 травня відбулося засідання 27 сесії Пулинської районної ради сьомого скликання. У ньому взяли участь 19 депутатів, очільники установ і громад Пулинщини. Вони обговорили та прийняли рішення з кількох важливих питань, серед яких – внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, передача автомобіля Renault DUSTER у комунальну власність Соколівської сільської ради, надання в довгострокову оренду ТОВ «Первоцвіт-фарм» приміщень для розміщення аптечного пункту.

Депутат районної ради Вячеслав Кравченко під час засідання сесії підняв питання відсутності фельдшера у селі Буряківка. Мовляв, місцеві жителі потребують надання своєчасної медичної допомоги, змоги часто їздити у Пулини не мають.

– Сімейні лікарі та педіатри при потребі відвідують своїх пацієнтів у Буряківці, – зазначила в. о. директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Пулинської райради Людмила Кульбовська. – Фельдшер, який був у селі, не звільнений, а тимчасово працює у поліклініці. До своїх обов’язків у Буряківці повернеться у жовтні.

Гарячим було обговорення перспективи поділу району на дві частини. Депутат Житомирської обласної ради Тарас Собко закликав очільників Соколівської і Курненської громад, депутатів районної ради, голову Пулинської райдержадміністрації ще раз звернутися до високопосадовців, зокрема облдержадміністрації, з проханням приєднати територію Пулинщини у повному складі до Житомирського району. Депутати підтримали цю пропозицію.

Понад пів години обговорювали надання в довгострокову оренду ТОВ «Первоцвіт-фарм» приміщень для аптечного пункту. Засновник мережі аптек Микола Поліщук наполягав на необхідності такого рішення.

– Наша мережа працює у районі 15 років! – зазначив Микола Максимович. – І зараз ми хочемо, щоб депутати дозволили нам оренду приміщення на нових 15 років у будівлі центральної районної лікарні.

– Пропоную це зробити за умови, що аптека при лікарні почне працювати цілодобово або хоча б до 22 години, – сказав директор комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня» Пулинської райради Павло Гуменюк. – При лікарні аптека має працювати не до 18.00 чи до 20.00, а хоча б до десятої години вечора. Коли це зроблять, тоді можна надавати такий дозвіл на довгострокову оренду.

Сім депутатів районної ради проголосували «За», 11 – утрималися.

– З 1 червня зроблю усе можливе, щоб аптека при лікарні працювала довше, – мовить Микола Поліщук. – Проблема знайти людину, яка б працювала у нічну зміну. Готові доплачувати, аби тільки робила. Думаю, що скоро зможемо вирішити це питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram