You cannot copy content of this page

Сергій Перегуда, кандидат на посаду голови Курненської ОТГ: «Настав час повернути довіру людей до місцевої влади!»®

Для Сергія Перегуди особливо важливо, щоб його мала батьківщина розвивалася. Народився у с. Цвітянка Червоноармійського району, нині проживає на території громади разом із дружиною та сином. Закінчив Житомирський державний університет ім. І.Франка. Працював на різних посадах у Червоноармійській райдержадміністрації, зокрема був начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

З одного боку, Сергій Перегуда – представник нового покоління молодих політиків, які мають сучасне бачення вирішення існуючих проблем, а з іншого – має чималий досвід роботи в органах влади.

Переконаний, що процвітання громади значною мірою залежить від залучення в ОТГ міжнародних та державних інвестицій, сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, що дасть змогу створити нові робочі місця. Важливим називає вирішення цілої низки питань у сфері житлово-комунального господарства, як-от розширення мережі та функцій Соколівського комунального господарства для громади, будівництво і забезпечення роботи нового пожежного депо. Як фахівець, переймається проблемами, які існують у соціальній сфері: пропонує відновити роботу будинку для людей одиноких і похилого віку, вирішити питання організації відпочинку та санаторно-курортного лікування дітей та осіб пільгових категорій. Особливу увагу приділяє розвитку закладів освіти та охорони здоров’я, культури та спорту.

Вважає за необхідне запровадити контроль за дотриманням земельного законодавства, провести інвентаризацію всіх земельних ділянок громади, забезпечити прозорість і відкритість при прийнятті рішень, що стосуються землі. Втім, це стосується й інших важливих для ОТГ рішень. «Такі питання будемо спільно обговорювати із земляками, – каже Сергій Перегуда. – Настав час повернути довіру людей до місцевої влади!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram