You cannot copy content of this page

Микола Римарев: «Маю досвід та бажання, щоб захищати інтереси кожного жителя Курненської громади!»®

До вирішального дня, від якого залежить успішне майбутнє Курненської громади, лишилося дуже мало часу. У виборців – трохи більше тижня, щоб визначитися кому віддати свій голос. Серед кандидатів на посаду очільника ОТГ є досвідчений посадовець – Микола Римарев. Він два роки очолював Курненську сільську раду. Із 2017 року працює заступником Курненського сільського голови. Тому не з чуток знає про реальне життя у селах. Посадовець бере участь у виборах як реальний кандидат та прагне зробити усе можливе, щоб вирішити болючі проблеми кожного населеного пункту.

– Мрію бачити нашу громаду сильною, розвинутою та з потужною інфраструктурою, – каже Микола Римарев. – Щодня спілкуюся з жителями сіл, знаю їхні проблеми, надії та сподівання. Мені не байдуже майбутнє громади. Прагну значних змін у всіх сферах життєдіяльності ОТГ. Хочу відстоювати і захищати інтереси людей. Основні завдання, які буду активно реалізовувати, стосуються таких актуальних питань:

ВОДА. У багатьох населених пунктах люди зіткнулися із серйозною проблемою – нестача води у криницях, немає з чого приготувати їжу, попрати, напоїти господарство. Тому візьмуся за відновлення свердловин у всіх селах громади.

ДОРОГИ. Одним із найгостріших питань є стан доріг у громаді. Більшість потребують нагального ремонту. Водії втомилися ламати свої автомобілі та витрачати великі гроші на ремонт. Маю намір це змінити! Дороги мають бути дорогами, а не естафетою з перешкодами у вигляді нескінченних ям і вибоїн.

ОСВІТЛЕННЯ. У темний час доби жителі громади повинні мати можливість зручно та безпечно діставатися додому чи на роботу. Тому працюватиму над тим, щоб усюди з’явилося вуличне освітлення.

Микола Римарев бере участь у виборах як кандидат на посаду голови Курненської сільської ради під № 8 у виборчому бюлетені. Зробіть правильний вибір!

ОСВІТА. Колективи шкіл і дитячих садочків виховують наше майбутнє – дітей. Для них мають бути створені комфортні умови для успішного навчання. Це питання також є одним із пріоритетних у списку моїх завдань.

МЕДИЦИНА. Жителі усіх населених пунктів – від великих і до маленьких – повинні отримувати якісну медичну допомогу. Це питання дуже актуальне у нинішній час, коли у світі вирує пандемія коронавірусу. Фельдшерські пункти повинні працювати та бути забезпеченими усім необхідним.

СПОРТ. У здоровому тілі – здоровий дух! Тому сприятиму розвитку фізичної культури та спорту, велика увага – пропаганді здорового способу життя, особливо серед молоді. І зрештою, створення умов для цікавого та змістовного дозвілля.

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ. У нинішній складний час, коли ціни на продукти харчування, промислові товари та ліки зростають майже щодня, потребують підтримки найбільш вразливі верстви населення: пенсіонери, багатодітні сім’ї, люди з інвалідністю та учасники бойових дій. Усі вони не мають бути обділені увагою місцевої влади!

– У мене – дуже багато питань, які потребують у майбутньому детального вивчення та вирішення. Зокрема цікавить робота комунального багатофункціонального обслуговуючого підприємства у селі Соколів. Наприклад, чи є можливість зменшення тарифів на воду, – зазначає Микола Римарев. – Я завжди відкритий до спілкування та пропозицій. Маю досвід та бажання, щоб захищати інтереси кожного жителя Курненської громади! Тому закликаю жителів громади прийти на виборчі дільниці та зробити правильний вибір. Саме від вас, шановні виборці, залежить успішне майбутнє громади!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram