You cannot copy content of this page

Робота є. Було б бажання працювати

8 жовтня Пулини відвідало керівництво обласного центру зайнятості з метою вивчення потреби громади, налагодження співпраці з роботодавцями.

Заступник директора обласного центру зайнятості Тетяна Касінцева та начальник відділу по роботі з роботодавцями Світлана Карпович разом з працівниками Пулинської районної філії завітали на територію ТОВ «ВП Надія», поцікавилися роботою підприємства, яке вирощує курей, поспілкувалися з директором товариства Андрієм Грачовим. Гостей здивувало, що в такий холодний день директор та інші працівники виходять надвір у літньому одязі. Втім на такому об’єкті, де підростають птахи, має бути тепло, а працівникам, котрі піклуються про них, – гаряче.

Директор ТОВ “ВП Надія” Андрій Грачов розповідає про роботу підприємства

Затим побували у ДП «Пулинський лісгосп АПК». Це підприємство багаторазово ставало кращим роботодавцем року. Воно працює на території чотирьох районів області. В апараті трудиться більше 20 осіб, всього колектив нараховує майже 100 працівників.

Гості були приємно вражені благоустроєм довкола лісгоспу: красивими ялинками, досі квітуючими трояндами, альтанкою і криничкою. Ще більше захвату викликала екскурсія будівлею підприємства, яку провів його господар Петро Курильчук. Директор ДП «Пулинський лісгосп АПК» розповів про кількарічний ремонт. У результаті створені чудові умови для комфортної праці та відпочинку колективу. Є кухня, кімната відпочинку, зала для зібрань, красиві сходи на другий поверх. А ще – багато екзотичних квітів. Директор пожартував, що працівники якщо і йдуть звідси, то переважно у декретну відпустку.

Керівник ДП “Пулинський лісгосп АПК” Петро Курильчук спілкується з працівниками служби зайнятості

Також представники служби зайнятості відвідали Пулинський громадський центр на чолі з Надією Сірик. Цей центр спонукає мешканців громади бути активними, дієвими, залучає до хороших справ і корисних проектів.

Під час зустрічі з Пулинським селищним головою Олександром Гаврилюком розмовляли про співпрацю громади з бізнесом, інвесторами, оптимізацію шкіл, кадрові проблеми.

Олександр Гаврилюк: “Роботи багато. Але люди не хочуть працювати!”

Очільник Пулинської громади поділився, що часто знайти працівників – непросто. Люди не хочуть робити.

– Проблема навіть знайти двірника, – говорить Олександр Гаврилюк. – Хочуть попрацювати дві години і йти додому. Але ж роботи багато, треба трудитися весь день. Люди намагаються по максимуму отримувати які тільки можна допомоги, і не поспішають зніматися з обліку в центрі зайнятості щоб йти працювати.

-Голови об’єднаних громад – це основні лідери, на яких ми будемо робити ставки, і сподіваємося на тісну співпрацю, – зазначила Тетяна Касінцева. – Адже Ви знаєте і розумієте проблеми, потреби громади, Ви господарі на території, і там, де служба зайнятості може Вам бути корисною, – ми готові допомагати. Водночас маємо доносити до людей, що служба зайнятості – це не виплатний центр. Допомога, яка виплачується, – це підтримка у пошуку роботи. Оскільки служба перебуває у стадії реформування – переходить з-під підпорядкування міністерства соціальної політики в міністерство економіки, чимало змін чекає у сфері зайнятості, торкнуться вони і роботодавців, і тих, хто перебуває в пошуках роботи.

На завершення візиту ознайомилися з роботою Пулинського ресурсно-інклюзивного центру. Про історію створення центру, роботу його фахівців з дітками Пулинського району, про кадрові проблеми розповіла начальник відділу освіти Пулинської селищної ради Наталія Опанащук.

Наталія Опанащук показує гостям Пулинський ресурсно-інклюзивний центр

– Сьогодні випускників шкіл необхідно націлювати на вкрай потрібні професії логопедів, дефектологів, реабілітологів, – сказала начальник відділу освіти. – На жаль, щороку кількість діток з проблемами збільшується, і такі фахівці нам дуже потрібні!

Наталія Опанащук поділилася, що неодноразово доводиться звертатися до Олени Мороз у Пулинську філію обласного центру зайнятості, бо потрібні і вчителі, і кухарі та інші працівники. Вона висловила сподівання, що ця співпраця і надалі буде плідною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram