You cannot copy content of this page

Пулинські рятувальники рятують мешканців району, ризикуючи власним життям

Сьогодні в Україні відзначають день рятувальника. Це професійне свято справжніх героїв, які рятують чужі життя, ризикуючи своїм, вони здійснюють сміливі вчинки, але скромно кажуть, що це всього-на-всього їхня робота.

Ось і працівники Пулинського районного сектору Управління ДСНС України знають, що таке ризикувати життям.

Щодня виходячи на роботу, вони не знають, що очікуватиме їх впродовж дня. Рятувальники не тільки ліквідовують пожежі, а й знешкоджують боєприпаси, рятують людей на воді, виносять з вогню, дістають з-під уламків. І це ще не увесь перелік. Це люди, які працюють як єдиний механізм, мають силу волі, холодний розум, витривалість.

– У бойовому складі в нас є 30 осіб, – розповідає начальник Пулинського РС управління ДСНС України у Житомирській області Анатолій Павленко. – Функціонує 4 караули по 6 чоловік. Нещодавно ми пройшли переатестацію, де майже всі отримали звання. Ще до нас приєдналися четверо нових людей. Ми намагаємось робити все, аби запобігти небезпечним ситуаціям: проводимо різні бесіди, зустрічі, рейди, інформуємо людей через ЗМІ та мережу Інтернет. Робота у нас є завжди, незважаючи на пори року чи вихідні. Коштами нам допомагають райдержадміністрація, селищна і сільські ради. Цього року у нас з’явилися апарати стисненого повітря, що дає можливість потрапити до задимленого приміщення.

Зі слів А. Павленка, найбільше пожеж трапляється саме через людську недбалість або дитячі пустощі. Від початку року надійшло 57 повідомлень про пожежі, серед них 21 – через спалювання сухої трави, 8 – через коротке замикання електропередач, 6 – через несправність пічного опалення, 2 – через грозові розряди. Крім пожеж, рятувальників викликали 4 рази на ДТП. А ще вони 9 разів ідентифікували вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни.

– Безперечно, щоб бути рятувальником, потрібно мати величезне бажання допомагати, – каже Анатолій Павленко. – Адже наша робота – це величезний ризик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram