You cannot copy content of this page

Пулинському школяру Євгенію Курінному терміново потрібна допомога!

Жені 16 років. Хлопець навчається в 11 класі, але самопочуття і низькі показники крові не дозволяють йому відвідувати школу. Його однокласники активно готуються до ЗНО та випускного балу, а Женя в цей час приймає серйозні таблетки і готується до пересадки кісткового мозку в Мінську. Процедура ця складна для організму і морально важка для людини.

Після обстеження почнеться пошук донора, він може тривати до півроку. Коли донор знайдеться, хлопця помістять в окремий блок і йому будуть вводити від донора новий і здоровий кістковий мозок. Після цього багато місяців Женя буде проводити в боксі, закритий від усіх людей, щоб прижився новий кістковий мозок і ніяка інфекція не змогла потрапити в організм.

Рідні, волонтери, зокрема з БО “Фонд допомоги онкохворим дітям “Разом до життя”, друзі та близькі звертаються до всіх небайдужих людей з проханням допомогти врятувати життя Жені.

Юнака згодна прийняти клініка в Мінську, рахунок виставлений в 150 тис. доларів. Часу втрачати не можна і потрібно для початку терміново поїхати в клініку на обстеження, яке коштує 5 тис. доларів. Ось саме цю суму необхідно негайно зібрати.

У Жені є шанс, і Женя рішуче налаштований на боротьбу з хворобою, готовий терпіти весь біль – аби тільки жити!

Реквізити для перерахунку коштів: ПриватБанк, карта на гривні: 4149 4991 4003 4909 – Курінна Катерина Іванівна, мама. ПриватБанк, євро: Kurinna Kateryna, account 5168 7574 0330 6667, bank of beneficiary PrivatBank, ID Hrushevskogo str., Kyiv, 01001, Ukraine, swift code: PBANUA2X.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

ІНШІ СТАТТІ ПО ЦІЙ ТЕМІ

Меню
RSS
Facebook
Twitter
Instagram
Telegram